Kurumsal

Temelleri Balıkesir'in Burhaniye ilçesi Gömeç beldesinde 1957 yılında atılan İlyas Şen Şirketler Grubu, 1996 yılından itibaren şirketleşerek ticari araç satışında önemli bir yer edinmiştir. Grup, otomotiv sektöründe çeşitli marka temsilcilikleri ile Balıkesir, İzmir, Bursa ve İstanbul illerinde çalışmalarına devam etmektedir. İlyas Şen Şirketler Grubu ayrıca; sigorta, turizm, tarım ve inşaat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Tarım sektöründe büyük firmalara arazilerinde ürettiği zeytinin satışını yapan grubun, turizm sektöründe de Şen Motel isminde 80 kişilik bir butik oteli bulunmaktadır. Grup, sigorta sektöründe ise Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerinin acenteliğini yürütmektedir.

İlyas Şen Şirketler Grubu ticari araç sektöründe; BMC, MAN ve Iveco’nun kamyon, kamyonet, otobüs ve çekicileri ile binek otomobilde de Hyundai, Citroen ve Honda markalarıyla hizmet vermektedir. Şirketler grubu, toplam 28 bin metrekare kapalı, 29 bin 500 metrekare açık alanda faaliyet göstermektedir. Otomotiv sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan grubun Türkiye pazar payı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle ticari araç satışında Türkiye çapında lider konuma gelen grup, bünyesinde Şensan, Desil, İlyas Şen Otomotiv, Şen Ticari Araçlar ve İLVE şirketleriyle 4 ilde varlığını sürdürüyor. İlyas Şen Şirketler Grubu, geçmişten bugüne kadar oluşturulan saygınlığını, müşteri odaklı çalışma prensibini ve itibarını koruyarak, hizmet verdiği sektörlerde lider konuma gelmek için çalışmaktadır.

Bizimle Çalışın

Ekibimize dahil olmak ister misiniz? Yanda belirtilen formu uygun bir şekilde doldurarak bizimle çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz.