Hizmetlerimiz

Servis & Bakım

Servis & Bakım

Citroën size çeşitli sabit fiyat teklifleri, kontrol ve onarım olanakları sunuyor. Aracınızın kontrol ve onarımını gerçekleştirecek ve Citroën aracınızın hizmet ömrü boyunca size destek ve danışmanlık sağlayacak uzmanlığa sahibiz.


Yedek Parça & Aksesuar

Aracınızın sorunsuz onarımı için Citroën orijinal yedek parçalarını tercih edin. Citroën orijinal yedek parçaları marka uzmanlığını yansıtır ve Citroën aracınızın teknik özelliklerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Citroën parçaları, aracınızı tam bir gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için sizinle daima uyumlu olması gereken karmaşık bir teknik yaklaşımın doğal ve mantıksal sonuçlarıdır. Citroën'inize kişisel bir dokunuşta bulunun ve özel gereksinimlerinizi karşılayın. "Citroën aksesuar" yelpazesi ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Yenilikçi, yüksek performanslı aksesuar yelpazemizden yararlanarak yaratıcılığınızı dışa vurun ve rüyalarınızdaki Citroën'i hayal edin.


Yedek Parça & Aksesuar

Garanti

Garanti

"Citroën Artı Garanti"; Mekanik, Elektrik & Elektronik Aksam için belirtilen kapsamlarda (üretici garantisi kapsamı) Baylas Otomotiv A.Ş. güvencesi ile araç garantisinin "+1 yıl" veya "+2 yıl" 150.000 km limit ile uzatılmasıdır. Citroën Artı Garanti, yeni araç satın alındığında ilave olarak Citroën Yetkili Satıcısından temin edilir veya üretici garanti süresi sona ermeden, servis ziyareti esnasında Citroën Yetkili Servisinden de temin edilebilir.


Sigorta

Yolda kimsenin öngöremediği başkasından veya sizden kaynaklı hasar tehlikeleri mevcuttur. Bu yüzden bireysel finansman çözümünüzü uygun sigorta ürünüyle kombine edin. Anlaşmalı sigorta şirketlerimiz size en uygun önlem ve kapsamlı koruma sunuyor. Böylelikle kesinlikle güvenli bir şekilde hedefinize ulaşırsınız. Daha fazla bilgi almak için İLVE Sigorta ve Aracılık Hizmetleri'nin (0266) 412 51 90 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Sigorta

Filo Kiralama

Filo Kiralama

ŞEN CITROEN, operasyonel araç ve filo kiralama hizmetlerinde; kişi ve kurumların ihtiyaçlarına her anlamda en doğru çözümleri bulmayı hedefleyerek, en yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile uygun çözümler üretmektir.


Yol Yardım

Citroën Destek, tüm Türkiye'de 7/24 destek veren kapsamlı bir “acil yol yardım" hizmetidir. Bu vesile ile tüm Citroën kullanıcılarının müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.Seyahatiniz sırasında yapılması gereken onarımdan, gitmek istediğiniz yere ulaşmanıza kadar her türlü hizmeti Citroën markasının güven ve desteği ile birlikte sunar. Haftanın 7 günü, günün 24 saati markamızla ilgili her türlü konuda 0212 359 63 63 numaralı telefondan Citroën Dialog'u arayarak Müşteri İlişkileri Yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Yol Yardım

Her türlü soru, sorun ve destek talebiniz için bize ulaşın